Nowe oferty

 

Firma Nieruchomości Stachowska rozpoczęła działalność w 1997 roku. Właściciel Bożena Stachowska zajmuje się aktywnie pośrednictwem w obrocie nieruchomościami od 1990 roku. Funkcjonujemy na rynku nieruchomości w oparciu o licencje zawodowe oraz niezbędny certyfikat ubezpieczeniowy od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPPON) oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Do naszych stałych współpracowników należą wybrane biura notarialne, radcy prawni, architekci, rzeczoznawcy budowlani, ekonomiści oraz większość banków udzielających kredytów mieszkaniowych. Metodyka naszego działania polega na współpracy z większością pomorskich biur nieruchomości oraz szeregiem pośredników z obszaru kraju i zagranicy. Funkcjonujemy w sieci w oparciu o wspólną elektroniczną bazę danych (zrzesza ponad 200 firm z Trójmiasta i okolic) oraz ogólnopolski sytem wymiany ofert MLS. Ponadto w codziennej pracy wykorzystujemy branżowe witryny internetowe oraz reklamę w prasie lokalnej, jednym z naszych narzędzi sprzedaży są banery i tablice reklamowe umieszczane bezpośrednio na nieruchomościach, a także firmowa gablota uliczna w centrum miasta.

W ramach świadczonych usług oferujemy kompleksową obsługę rynku nieruchomości w zakresie:

  • pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, najmie, wynajmie nieruchomości wszelkiego typu,
  • organizacja formalno-prawna transakcji kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu,
  • sprawdzenie stanu prawnego i ustalenie wartości nieruchomości,
  • doradztwo ekonomiczne i inwestycyjne,
  • pomoc przy wykupie nieruchomości od gminy,
  • pomoc w znalezieniu kredytowania zakupu.

W procesie kupna/sprzedaży lub najmu/wynajmu czuwamy nad prawidłowym przebiegiem transakcji do chwili sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego i przerejestrowania umów z dostawcami mediów.

Cennik naszych usług:

 kupno/sprzedaż

 2,5% wartości transakcji + VAT

 najem/wynajem

 równowartość miesięcznego czynszu + VAT

 pozostałe

 wynagrodzenie ustalane indywidualnieDewizą naszej firmy jest bezpieczny obrót nieruchomościami oraz profesjonalna obsługa klientów.
 

Zapraszamy

______________________________________________________________________________________

  

                 Bożena Stachowska
                         właściciel
          licencja zawodowa nr 814
      b.stachowska@stachowska.pl